دانلود گزارش کار [آزمایشگاه مدار مخابراتی] | شامل 20 آزمایش - با فرمت word (قابل ویرایش)

https://s29.picofile.com/file/8465815976/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4_%DA%A9%D8%A7%D8%B1_%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C.jpg

دانلود گزارش کار [آزمایشگاه مدار مخابراتی] | شامل 20 آزمایش - با فرمت word (قابل ویرایش)

 

هدف از ارائه این گزارشکار، کمک به دانشجویان در فرایند یادگیری و درک مفاهیم مدارهای مخابراتی است. با دسترسی به این آزمایش‌ها، دانشجوها می‌توانند نحوه عملکرد مدارهای مخابراتی را در محیط آزمایشگاهی فرا بگیرند و بر اساس نتایج به دست آمده، تحلیل‌ها و نتایج خود را گزارش دهند.

هر آزمایش در قالب یک فایل Word قابل ویرایش قرار گرفته است. این فرمت فایل امکان تغییر و ویرایش محتوا را به کاربران می‌دهد تا آزمایش‌ها را بر اساس نیازهای خود سفارشی کنند.

شامل 20 آزمایش درس مدارهای مخابراتی:

استفاده از FET به عنوان مخلوط کننده

استفاده از ترانزیستور BJT به عنوان چند برابر کننده

استفاده از ترانزیستور FET به دو برابر کننده

اسیلاتور کالپیتس

اسیلاتور کنترل شده با ولتاژ

بررسی پاسخ فرکانسی فیلتر RL

بررسی مدولاسیون های AM,FM به کمک منبع مولد سیگنال

تقویت کننده باند باریک

تقویت کننده ی تنظیم شده

دمدولاتورAM به روش آشکار ساز پوش

دمدولاتورAM با استفاده از IC1496

ضرب دو سیگنال (مقدمه ای بر DSB)

محاسبه پاسخ فرکانسی در دو حالت

مدولاتور AM با استفاده از IC ی 555

مدولاتور AM با استفاده از تقویت کننده ی تفاضلی

مدولاتور و دمدولاتور DSB

مدولاتورAM با استفاده از IC1496

مدولاسیون AM با استفاده از تقویت کننده تفاضلی

مدولاسیون دامنه AM

نوسانساز کولپیتس

 

 

دانلود فایل

 

 

 

 

 

آزمایشگاه مدارهای مخابراتی یکی از مهمترین و پرکاربردترین آزمایشگاه‌ها در زمینه ارتباطات و مخابرات است. این آزمایشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تخصصی، به بررسی و ارزیابی مدارها و سیستم‌های مخابراتی می‌پردازد.

 

یکی از وظایف اصلی آزمایشگاه مدارهای مخابراتی، طراحی، شبیه‌سازی و ارزیابی مدارها و سیستم‌های مخابراتی است. در این آزمایشگاه، مهندسان و دانشجویان به بررسی و تحلیل عملکرد مدارهای مختلف می‌پردازند و با استفاده از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی، عملکرد و کارایی آنها را بررسی می‌کنند. طراحی و بهینه‌سازی مدارها و سیستم‌های مخابراتی نیز در این آزمایشگاه انجام می‌شود.

 

همچنین، آزمایشگاه مدارهای مخابراتی به تحقیقات در زمینه‌های مرتبط با ارتباطات و مخابرات نیز می‌پردازد. توسعه فناوری‌های جدید، بهبود کیفیت و کارایی سیستم‌های مخابراتی، بهینه‌سازی پهنای باند و کاهش تداخل‌ها از جمله موضوعاتی هستند که در این آزمایشگاه مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

 

استفاده از تجهیزات پیشرفته و دسترسی به امکانات مدرن، از ویژگی‌های بارز آزمایشگاه مدارهای مخابراتی است. تجهیزات ارتباطی پیچیده، اسکوپ‌های دیجیتالی، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات شبکه مخابراتی، از جمله ابزارهای استفاده شده در این آزمایشگاه می‌باشند.

 

با توجه به اهمیت بیشماری که مخابرات در ارتباطات امروزی دارد، آزمایشگاه مدارهای مخابراتی نقش مهمی در آموزش و پژوهش در این حوزه دارد. با ارائه فرصت‌های عملی و تجربی به دانشجویان و پژوهشگران، آزمایشگاه مدارهای مخابراتی نقش بسیار موثری در آماده‌سازی نیروهای متخصص در زمینه مخابرات دارد.

 

 

 

فایل های مرتبط در مورد گزارش کارآزمایشگاه:

دانلود جزوه [ شیمی معدنی 2 ] + |گزارش کار آزمایشگاه| + 4 دوره نمونه سوال به همراه پاسخنامه تستی و کلید تشریحی ها pdf

دانلود گزارش کارهای آزمایشگاه کنترل فرآیند -شامل 17 با فرمت word - قابل ویرایش [ کاملترین مجموعه ] docx

دانلود آزمایشات و گزارشات روانشناسی تجربی :شامل 30 آزمایش مختلف روان شناسی تجربی با دو فرمت word و pdf

 

 

 

 

 

آزمایشگاه مدار مخابراتی،دستور کار آزمایشگاه مدار مخابراتی،آزمایشگاه مدار مخابراتی+گزارش کار،آزمایشگاه مدار های مخابراتی،جواب گزارش کار آزمایشگاه مدار مخابراتی،پروژه آزمایشگاه مدار مخابراتی،آموزش آزمایشگاه مدار مخابراتی،دانلود گزارش کار آزمایشگاه مدار مخابراتی،گزارشکار آزمایشگاه مدار مخابراتی،گزارش کار مخابرات،جواب گزارش کار آزمایشگاه مدار مخابراتی،گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات،گزارش کار کارآموزی مخابرات،گزارش کار آزمایشگاه مدارهای مخابراتی،گزارش کار آزمایشگاه مخابرات دیجیتال،دانلود گزارش کار آزمایشگاه مدارهای مخابراتی،گزارش کار کارآموزی شرکت مخابرات،گزارش روزانه کارآموزی در مخابرات/فرم های گزارش روزانه،گزارش کارآموزی در مخابرات،گزارش کارآموزی در مخابرات واحد کارگزینی،گزارش کارآموزی در اداره مخابرات،گزارش کار کاراموزی مخابرات،گزارش کار آموزی شرکت مخابرات،گزارش کارآموزی مخابرات،گزارش کارورزی مخابرات،کارورزی مخابرات،گزارشکار مخابرات،گزارشکار مخابرات دیجیتال،گزارش کار آزکایشگاه مدار مخابرات،گزارش کار آزمایشگاه مدار مخابراتی،آزمایشگاه مدار منطقی،گزارش کار آزمایشگاه مدارهای مخابراتی،گزارش کار ازمایشگاه مدار مخابراتی،دانلود گزارش کار آزمایشگاه مدارهای مخابراتی،گزارش کار مدار زنگ اخبار،گزارش کار آزمایشگاه مخابرات دیجیتال،آزمایشگاه مدار الکتریکی،،،

 

 

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
پيوندها
Designed By irjozveh Copyright © 2020